CMF6015K000DER6 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CMF6015K000DER6 |
Leírás | RES 15K OHM 1W .5% AXIAL |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 15 kOhms ±0,5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CMF6015K000DER6 modellek |
Kategória | Tulajdonságok lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±25ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Tokozás |
Alkatrész státusza Elavult | Gyártói tokozás axiális |
Ellenállás | Méretek 0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm) |