CMF6012K700FKEB70 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 955
Raktáron: 0
12.7 kOhms ±1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6012K700FKEB70
DigiKey raktári szám
CMF6012K700FKEB70-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6012K700FKEB70
Leírás
RES 12.7K OHM 1W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6012K700FKEB70 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm)