CMF6010K000FHR6 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
10 kOhms ±1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF6010K000FHR6
DigiKey raktári szám
CMF6010K000FHR6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF6010K000FHR6
Leírás
RES 10K OHM 1W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF6010K000FHR6 modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,165" átmérő x 0,469" H. (4,20mm x 11,90mm)