CMF5593K100FHEB
DigiKey raktári szám
CMF93.1KHFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CMF93.1KHFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5593K100FHEB
Leírás
RES 93.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
93.1 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
CMF5593K100FHEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)