CMF5566K500BHR6 elavult és már nem gyártják.
Adatlap
66.5 kOhms ±0,1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5566K500BHR6
DigiKey raktári szám
CMF5566K500BHR6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5566K500BHR6
Leírás
RES 66.5K OHM 1/2W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5566K500BHR6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)