CMF555M1100FKEK nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
5.11 MOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF555M1100FKEK
DigiKey raktári szám
CMF555M1100FKEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF555M1100FKEK
Leírás
RES 5.11M OHM 1/2W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF555M1100FKEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)