CMF5557R600FKEB70 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
57.6 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5557R600FKEB70
DigiKey raktári szám
CMF5557R600FKEB70-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5557R600FKEB70
Leírás
RES 57.6 OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5557R600FKEB70 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)