CMF553R3000JKEB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
3.3 Ohms ±5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF553R3000JKEB
DigiKey raktári szám
CMF553R3000JKEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF553R3000JKEB
Leírás
RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF553R3000JKEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)