CMF553M1600FKEK nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
3.16 MOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF553M1600FKEK
DigiKey raktári szám
CMF553M1600FKEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF553M1600FKEK
Leírás
RES 3.16M OHM 1/2W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF553M1600FKEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)