CMF553K1600BEEA70 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
3.16 kOhms ±0,1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF553K1600BEEA70
DigiKey raktári szám
CMF553K1600BEEA70-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF553K1600BEEA70
Leírás
RES 3.16K OHM 1/2W .1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF553K1600BEEA70 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)