CMF55316R00FKR670 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 634
Adatlap
Raktáron: 0
316 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF55316R00FKR670
DigiKey raktári szám
CMF55316R00FKR670-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF55316R00FKR670
Leírás
RES 316 OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF55316R00FKR670 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)