CMF5522R000FKEK39 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
22 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5522R000FKEK39
DigiKey raktári szám
CMF5522R000FKEK39-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5522R000FKEK39
Leírás
RES 22 OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5522R000FKEK39 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)