CMF5522K600FHEB
DigiKey raktári szám
CMF22.6KHFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CMF22.6KHFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5522K600FHEB
Leírás
RES 22.6K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22.6 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
CMF5522K600FHEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)