CMF5520R000FHR6 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Adatlap
Raktáron: 100
Raktáron: 987
Similar
Stackpole Electronics Inc
20 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5520R000FHR6
DigiKey raktári szám
CMF5520R000FHR6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5520R000FHR6
Leírás
RES 20 OHM 1/2W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5520R000FHR6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)