CMF5515K000FKR670
DigiKey raktári szám
541-CMF5515K000FKR670TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-CMF5515K000FKR670CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5515K000FKR670
Leírás
RES 15K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
CMF5515K000FKR670 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)