CMF55118K00FHBF elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 478
Raktáron: 100
118 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF55118K00FHBF
DigiKey raktári szám
CMF55118K00FHBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF55118K00FHBF
Leírás
RES 118K OHM 1/2W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF55118K00FHBF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)