CMF55118K00DHRE elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
118 kOhms ±0,5% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF55118K00DHRE
DigiKey raktári szám
CMF55118K00DHRE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF55118K00DHRE
Leírás
RES 118K OHM 1/2W .5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF55118K00DHRE modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)