CMF5510K000FKEB39 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 9 495
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
10 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5510K000FKEB39
DigiKey raktári szám
CMF5510K000FKEB39-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5510K000FKEB39
Leírás
RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5510K000FKEB39 modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)