CMF5510K000FKEA
DigiKey raktári szám
CMF10.0KHHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CMF10.0KHHCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5510K000FKEA
Leírás
RES 10.0K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMF5510K000FKEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)