CMF5061R900FKEA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 1 559
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
Similar
Stackpole Electronics Inc
61.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5061R900FKEA
DigiKey raktári szám
CMF5061R900FKEA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5061R900FKEA
Leírás
RES 61.9 OHM 1/4W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5061R900FKEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,065" átmérő x 0,150" H. (1,65mm x 3,81mm)