CMF504K0500FKEB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
4.05 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF504K0500FKEB
DigiKey raktári szám
CMF504K0500FKEB-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF504K0500FKEB
Leírás
RES 4.05K OHM 1/4W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CMF504K0500FKEB modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,065" átmérő x 0,150" H. (1,65mm x 3,81mm)