CMF5047R000FKEK nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
47 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5047R000FKEK
DigiKey raktári szám
CMF5047R000FKEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5047R000FKEK
Leírás
RES 47 OHM 1/4W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5047R000FKEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,065" átmérő x 0,150" H. (1,65mm x 3,81mm)