CMF50300R00BHBF elavult és már nem gyártják.
Adatlap
300 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF50300R00BHBF
DigiKey raktári szám
CMF50300R00BHBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF50300R00BHBF
Leírás
RES 300 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CMF50300R00BHBF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,065" átmérő x 0,150" H. (1,65mm x 3,81mm)