CMF5025K500BHRE elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
25.5 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF5025K500BHRE
DigiKey raktári szám
CMF5025K500BHRE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF5025K500BHRE
Leírás
RES 25.5K OHM 1/4W .1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF5025K500BHRE modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Elavult
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,065" átmérő x 0,150" H. (1,65mm x 3,81mm)