CMF204R7000GKEK
DigiKey raktári szám
CMF204R7000GKEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF204R7000GKEK
Leírás
RES 4.7 OHM 1W 2% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 Ohms ±2% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
CMF204R7000GKEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,145" átmérő x 0,375" H. (3,68mm x 9,53mm)