CMF2047R000GKEA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
47 Ohms ±2% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF2047R000GKEA
DigiKey raktári szám
CMF2047R000GKEA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF2047R000GKEA
Leírás
RES 47 OHM 1W 2% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CMF2047R000GKEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,145" átmérő x 0,375" H. (3,68mm x 9,53mm)