CMF07750R00JNEK nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Stackpole Electronics Inc
750 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF07750R00JNEK
DigiKey raktári szám
CMF07750R00JNEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF07750R00JNEK
Leírás
RES 750 OHM 1/2W 5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF07750R00JNEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)