CMF07510R00JKEA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
YAGEO
Similar
Stackpole Electronics Inc
510 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF07510R00JKEA
DigiKey raktári szám
CMF07510R00JKEA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF07510R00JKEA
Leírás
RES 510 OHM 1/2W 5% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF07510R00JKEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)