ALSR053R000FE12
DigiKey raktári szám
ALSR5F-3.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALSR053R000FE12
Leírás
RES 3 OHM 5W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 Ohms ±1% 5W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló huzaltekercselésű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALSR053R000FE12 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 250°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,312" átmérő x 0,875" H. (7,92mm x 22,23mm)