02C5000JF
DigiKey raktári szám
541-02C5000JF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
02C5000JF
Leírás
THERMISTOR NTC 500OHM BEAD
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 500 Gyöngy
Kategória
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
500
Gyártó
Vishay Dale
Ellenállás tolerancia
±5%
Sorozat
Vezeték hossza
1,42" (36,00mm)