02C0500JF
DigiKey raktári szám
541-1209-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
02C0500JF
Leírás
THERMISTOR NTC 50OHM BEAD
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 50 Gyöngy
Kategória
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
50
Gyártó
Vishay Dale
Ellenállás tolerancia
±5%
Sorozat
Vezeték hossza
1,42" (36,00mm)