01C5001JF
DigiKey raktári szám
01C5001JF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
01C5001JF
Leírás
THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 5k Gyöngy
Kategória
Ellenállás tolerancia
±5%
Gyártó
Vishay Dale
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Sorozat
Vezeték hossza
1,42" (36,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
lengő
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
Gyöngy
Ellenállás 25°C-on (Ohm)