PTN1206E1300BST1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
130 Ohms ±0,1% 0,4W, 2/5W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PTN1206E1300BST1
DigiKey raktári szám
PTN1206E1300BST1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN1206E1300BST1
Leírás
RES SMD 130 OHM 0.1% 0.4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PTN1206E1300BST1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)