PTN0805E3482BST1
DigiKey raktári szám
764-1522-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
764-1522-1-ND - Vágott szalag (CT)
764-1522-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN0805E3482BST1
Leírás
RES 34.8K OHM 0.1% 1/5W 0805
Részletes leírás
34.8 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
PTN0805E3482BST1 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)