PTN0805E1323BST1
DigiKey raktári szám
764-1479-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
764-1479-1-ND - Vágott szalag (CT)
764-1479-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN0805E1323BST1
Leírás
RES 132K OHM 0.1% 1/5W 0805
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
132 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTN0805E1323BST1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)