PTN0805E1051BST1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 0
Adatlap
1.05 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív Vékonyrétegű