PNM0402E2502BST1
DigiKey raktári szám
541-1903-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-1903-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-1903-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PNM0402E2502BST1
Leírás
RES SMD 25K OHM 0.1% 1/20W 0402
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív, nem mágneses Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PNM0402E2502BST1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, nedvességálló, nem induktív, nem mágneses
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,042" H. x 0,022" Sz. (1,07mm x 0,56mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)