PLTT0805Z3921QGT5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
3.92 kOhms ±0,02% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) korrózióálló, lángálló, nedvességálló, Biztonság Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PLTT0805Z3921QGT5
DigiKey raktári szám
PLTT0805Z3921QGT5-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLTT0805Z3921QGT5
Leírás
RES SMD 3.92KOHM 0.02% 1/4W 0805
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PLTT0805Z3921QGT5 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 215°C
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)