PLT0805Z2102LBTS
DigiKey raktári szám
PLT0805Z2102LBTS-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT0805Z2102LBTS
Leírás
RES SMD 21K OHM 0.01% 1/4W 0805
Részletes leírás
21 kOhms ±0,01% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) korrózióálló, lángálló, nedvességálló, Biztonság Vékonyrétegű
Hőmérsékleti koefficiens
±5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)