PHP00805H6491BBT1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
Raktáron: 0
Adatlap
6.49 kOhms ±0,1% 0,63W, 5/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) lángálló, nedvességálló, Biztonsági Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PHP00805H6491BBT1
DigiKey raktári szám
PHP00805H6491BBT1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHP00805H6491BBT1
Leírás
RES SMD 6.49K OHM 0.1% 5/8W 0805
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PHP00805H6491BBT1 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)