PHP00805E2150BBT1
DigiKey raktári szám
PHP00805E2150BBT1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHP00805E2150BBT1
Leírás
RES SMD 215 OHM 0.1% 5/8W 0805
Részletes leírás
215 Ohms ±0,1% 0,63W, 5/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) lángálló, nedvességálló, Biztonsági Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
PHP00805E2150BBT1 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)