PHP00805E1522BST1
DigiKey raktári szám
PHP00805E1522BST1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHP00805E1522BST1
Leírás
RES SMD 15.2K OHM 0.1% 5/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15.2 kOhms ±0,1% 0,63W, 5/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) lángálló, nedvességálló, Biztonsági Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PHP00805E1522BST1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)