PATT0603E1502BGT1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PATT0603E1502BGT1 |
Leírás | RES SMD 15K OHM 0.1% 0.15W 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 27 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 15 kOhms ±0,1% 0,15W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PATT0603E1502BGT1 modellek |
Kategória | Tulajdonságok kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±25ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 250°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,064" H. x 0,032" Sz. (1,63mm x 0,81mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,018" (0,46mm) |