PATT0603E1502BGT1
DigiKey raktári szám
764-1026-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
764-1026-1-ND - Vágott szalag (CT)
764-1026-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PATT0603E1502BGT1
Leírás
RES SMD 15K OHM 0.1% 0.15W 0603
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 kOhms ±0,1% 0,15W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PATT0603E1502BGT1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,064" H. x 0,032" Sz. (1,63mm x 0,81mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,46mm)