PAT0805E1962BST1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
19.6 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PAT0805E1962BST1
DigiKey raktári szám
PAT0805E1962BST1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAT0805E1962BST1
Leírás
RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/5W 0805
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PAT0805E1962BST1 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,46mm)