ORNTV10022502T5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
Adatlap
10k, 25k Ohm ±0,1% 100mW Teljesítményveszteség elemenként Feszültség-osztó 5 Ellenállás háló/tömb ±25ppm/°C 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ORNTV10022502T5
DigiKey raktári szám
ORNTV10022502T5-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ORNTV10022502T5
Leírás
RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Teljesítményveszteség elemenként
100mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
Feszültségosztó (egyeztetett TCR)
Áramkör típusa
Feszültség-osztó
Ellenállás (Ohm)
10k, 25k
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Tűrés
±0,1%
Ellenállások száma
5
Méretek
0,194" H. x 0,157" Sz. (4,93mm x 3,99mm)
Ellenállás-egyezési arány
±0,05%
Max. magasság (beültetve)
0,068" (1,73mm)
Resistor-Ratio-Drift
±5ppm/°C