ORNTA5001BT1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale Thin Film
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Vishay Dale Thin Film
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Upgrade
VPG Foil Resistors
Upgrade
VPG Foil Resistors
Raktáron: 23
5k Ohm ±0,1% 100mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±25ppm/°C 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ORNTA5001BT1
DigiKey raktári szám
ORNTA5001BT1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ORNTA5001BT1
Leírás
RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Resistor-Ratio-Drift
±5ppm/°C
Gyártó
Érintkezők száma
8
Sorozat
Teljesítményveszteség elemenként
100mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Áramkör típusa
izolált
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás (Ohm)
5k
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Tűrés
±0,1%
Gyártói tokozás
8-SOIC
Ellenállások száma
4
Méretek
0,194" H. x 0,157" Sz. (4,93mm x 3,99mm)
Ellenállás-egyezési arány
±0,1%
Max. magasság (beültetve)
0,068" (1,73mm)