MPMT1002AT1
DigiKey raktári szám
MPMT-5K/5KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MPMT-5K/5KCT-ND - Vágott szalag (CT)
MPMT-5K/5KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPMT1002AT1
Leírás
RES NETWORK 2 RES 5K, 5K OHM
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5k, 5k Ohm ±0,1% 100mW Teljesítményveszteség elemenként Feszültség-osztó 2 Ellenállás háló/tömb ±25ppm/°C TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPMT1002AT1 modellek
Kategória
Érintkezők száma
3
Gyártó
Vishay Dale Thin Film
Teljesítményveszteség elemenként
100mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felhasználás
Feszültségosztó (egyeztetett TCR)
Áramkör típusa
Feszültség-osztó
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás (Ohm)
5k, 5k
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tűrés
±0,1%
Gyártói tokozás
SOT-23
Ellenállások száma
2
Méretek
0,113" H. x 0,051" Sz. (2,86mm x 1,30mm)
Ellenállás-egyezési arány
±0,05%
Max. magasság (beültetve)
0,044" (1,12mm)
Resistor-Ratio-Drift
±2ppm/°C