M55342H12B75D0RT5
DigiKey raktári szám
764-M55342H12B75D0RT5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
M55342H12B75D0RT5
Leírás
RES SMD 75 OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
75 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) katonai, nem induktív Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M55342H12B75D0RT5 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Gyártói tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,064" H. x 0,032" Sz. (1,63mm x 0,81mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
R (0,01%)