M55342E12B150BRWS
DigiKey raktári szám
764-M55342E12B150BRWS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M55342E12B150BRWS
Leírás
RES SMD 150K OHM 0.1% 1/10W 0603
Részletes leírás
150 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) katonai, nem induktív Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
M55342E12B150BRWS modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Csomagolás
Tálca
Méretek
0,064" H. x 0,032" Sz. (1,63mm x 0,81mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)